тел. +30972518259 м. Самбір, вул. Завокзальна, 1А

Самбір Граніт

Матеріали для памятників

Габро та граніти у Львові та на теренах Львівщини є найпоширенішим матеріалом для виготовлення надмогильних пам’ятників,гробниць, підвіконників, камінів, сходів тощо. І це не дивно, бо саме граніт, яким багата наша Земля, має широкий асортимент кольорів, добре піддається обробці, є довговічним та повністю відповідає нашим кліматичним умовам. Єдиним його недоліком є вага. Тому при монтажі гранітних пам’ятників чи інших виробів з граніту потрібно використовувати тільки якісні клеючі матеріали.  

Мабуть тому габро та граніт є не дешевими будівельними матеріалами. Проте, не зважаючи на це, граніт завжди був і є одним з найпоширеніших матеріалів для будівництва та увіковічення  пам’яті людства.

 

Базальт — найпоширеніша гірська порода та основна порода дна океану. Звичайно темно-сірого кольору, але може бути зеленим, коричневим або чорним. В Україні базальт поширений у Рівненській, Закарпатській та Донецькій областях. При виготовлені  пам’ятників у Львові використовують базальт добутий на Рівненщині. Він чорного кольору, має однорідну структуру, що дозволяє нанесте якісне та контрастне зображення. Незважаючи на трохи меншу ціну, базальт є менш популярним на Львівщині за габро і більше використовується для виробництва плитки, товщиною до 3 см та бруківки. А базальтову плитку частіше використовують для  пам’ятників з мармурової крихти. 

Пам’ятники з крихти у Львові та області зустрічаються дуже часто. Це зумовлено найнижчою ціною такого виробу. Завдяки новітнім технологіям, німецьким барвникам та добавкам до бетону, наші  пам’ятники з мармурової крихти (крошки) займають лідируючі позиції на ринку Львова та області. Ми змогли досягнути насиченого кольору, який з роками не вигоряє, і завдяки різним хімічним добавкам, міцності та довговічності виробів з крихти. Якщо Вам потрібен дешевий пам’ятник, який при цьому є якісним та довговічним - звертайтеся до нас.