тел. +30972518259 м. Самбір, вул. Завокзальна, 1А

Самбір Граніт

Догляд за мармуром та гранітом

Щоб захистити мармур і граніт від забруднення ми рекомендуємо застосовувати просочення - це спеціально розроблені засоби, які проникають всередину каменя, виконуючи відразу  кілька функцій: водо-грязеотталкивающие захист, а також відновлення натурального кольору каменя або додання ефекту тонування (ефекту  мокрого каменю). Для захисту, а також підтримання кольору і блиску каменю застосовують спеціальні воскові поліролі.

 

Не можна застосовувати для чищення мармуру миючі засоби, що містять кислоти (лимонну, оцтову та ін.) Не можна використовувати креми, пасти і порошки,  містять абразивні речовини.

Вони широко використовуються в побуті для чищення фаянсу, кераміки, металевих поверхонь і володіють хорошим  очищує ефектом. Але мармуру вони протипоказані, тому дряпають його поліровану поверхню. Для запобігання забрудненню виробів з  мармуру після його чищення поверхню слід обробити і відполірувати за допомогою спеціального захисного покриття. Якщо наноситься воскове  покриття, то слід пам'ятати, що воно служить для герметизації виникли плям і утрудняє чистку. Тому таке покриття наноситься тільки  після попередньої ретельної очистки мармуру.

 

Мармурові стільниці на кухні потрібно убезпечити від впливу гарячих предметів. Під гарячі страви, а також під посуд, металеві прилади, які можуть  подряпати поверхню, слід використовувати підставки. Оберігайте мармурову поверхню стільниці від впливу готової їжі і особливо  соків, в яких багато кислоти - від неї мармур тьмяніє. Саме тому для видалення плям, мильної піни з мармурових виробів в кухні та у ванній  кімнаті не можна застосовувати засоби, що містять кислоту. Можна використовувати легкий розчин аміаку у воді або спеціальні препарати. «Шампунь»  для натурального каменю повинен бути тільки спеціальним!

 

Головний ворог статі , Покритого полірованої плиткою з натурального каменю - пісок, який залишається на підошвах взуття. Пісок дряпає поліровану поверхню,  що призводить до його стирання плитки. Підставки або килимки всередині і зовні Вашого будинку або офісу допоможуть зменшити кількість піску і бруду,  які дряпають кам'яну підлогу. Переконайтеся в тому, що підставка або килимок не ковзає по підлозі. Не використовуйте пилососи для прибирання підлоги з натурального  каменю з полірованою поверхнею. Метал, пластик або колеса пилососа можуть подряпати поверхню.

 

Вироби з каменю на відкритому повітрі швидше забруднюються і піддаються впливу навколишнього середовища (атмосферні опади, токсичні викиди і т.п.). Тому басейн у дворі  і тераси з каменю вимагають особливого догляду. Басейни і тераси слід промивати теплою водою зі спеціальними мийними засобами. Можна використовувати  м'яку хлорку для видалення моху, плісняви ​​та застарілих забруднень!